O mně

Práci v realitách se věnuji již více než 13 let a tak si můžete být jistí, že mě něco jen tak nepřekvapí. Za celou mou realitní praxi jsem zobchodovala přes 250 nemovitostí od malých bytů, přes rodinné domy, chaty a pozemky i komerční objekty. Setkala jsem se s mnoha klienty, kterým jsem pomohla prodat nebo pronajmout jejich nemovitost.

Proč vsadit zrovna na mě? Mám všechny vlastnosti, které od profesionálního realitního makléře očekáváte.

Férovost

Při jednání se mnou si můžete být jistí mou naprostou férovostí. Snažím se svým klientům maximálně vyhovět, dbám ale i na spokojenost potenciálních zájemců.

Upřímnost

S každým jednám narovinu. Chcete vědět všechna plus a mínus nemovitosti? Nic vám nezatajím. Navrhujete nereálnou cenu? Vysvětlím vám, kolik je možné za vaši nemovitost dostat. Říkám vždy věci tak, jak ve skutečnosti jsou.

Skvělé vyjednávání

Vím, jakou cenu je reálné za nemovitost získat. O každém domě i bytě, který mi někdo svěří, vím veškeré informace a dokážu se o ně opřít při vyjednávání.

Výřečnost pravého obchodníka

Za roky praxe už mám dokonale zvládnuté umění komunikace a obchodu. Při každém jednání se snažím vytvářet přátelskou, ale také vždy profesionální atmosféru. Svou přirozeně výřečnou povahu ve svém povolání zúročím dokonale. S některými klienty jsme  se po dokončení obchodu stali přáteli.

Individuální přístup a trpělivost

V neposlední řadě se pak vždy snažím mít pro své klienty pochopení.  Ke každému svému zákazníkovi i potenciálnímu zájemci o nemovitost mám zcela individuální přístup. Respektuji přitom pracovní nasazení, osobní potřeby i preference každého, s kým jednám. Chápu, že prodej i koupě nemovitosti jsou události hodně důležité a emočně náročné, a dokážu se tomu plně přizpůsobit.

Zaujala jsem Vás? Napište mi!

*
*
*
fullname: fname: